Prime Solution Silo (PSSILO), müşterilerimizin farklı uluslararası pazarlardaki ihtiyaçlarını daha iyi desteklemek ve karşılamak amacıyla, 2018 yılında İstanbul yakınlarındaki Avrupa Serbest Bölgesi'nde PTSILO Group'un kardeş şirketi olarak kuruldu.

Grubun 20 yılı aşkın bir süredir devam eden silo ve ekipman üretimi ve tecrübesi ile desteklenen PSSILO, İran, Hindistan, Kazakistan, Özbekistan, Irak ve Pakistan gibi farklı ülkelerde çok fazla sayıda projeye imza attı.

En son teknoloji makineleri kullanmaya ve uluslararası standartlara uymaya özen gösteren PSSİLO, hem yerel hem de uluslararası pazarlara en rekabetçi ve teknik açıdan sağlam ürünleri sunabilmektedir.

Bu şirket uluslararası olarak bilinen silo üreticileri ve tahıl çelik siloları mühendislik şirketleri arasındadır.

Tahılların kurutulması için en gelişmiş makineler, farklı taşıma ekipman tipleri, özel konveyör kaşıkları, zincirli konveyörler, tahıl işleme donanımları ve tohum şartlandırma, bu şirketin ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

PSSILO yönetimi ürünlerimiz, teknolojilerimiz ve hizmetlerimizle ilgilenen tüm tarafları hem İran hem de yurtdışındaki projelerimizi, üretim hatlarımızı ve fabrikalarımızı ziyaret etmeye davet ediyor.

"Arayanlar için her zaman başarıya yer var"